Друзі! У нас фотоконкурс! Ми придумали як вас віддалено максимально залучити до участі, і урізноманітнити дні коли погода не катабельна і поки будуть всякі там карантини, а також показати яке прекрасне і захоплююче проведення часу на велосипеді.

І відразу 2 новини !! Одна хороша, друга ще краще!))

Перша. Це вже не пасивний розіграш - лотерея. Тут необхідно буде трошки напружитися, покопати архів фотографій цього року, вибрати кращі.

Друга. Переможця вибираєте саме ви, шляхом голосування (лайк за фото). Так що буде ще і можливість порубитися з конкурентами!)

Обов'язкова умова, фото повинні бути драйвовими, емоційними,яскравими, велосипедними!

Хоч в цьому році ми і були обмежені в пересуванні, але тим не менш змагання були, ми виїжджали в велопоходи по території нашої прекрасної України, ми каталися сім'ями по парках і набережних, ми вчили дітей кататися на велосипедах.

Категорії фото:

1) Bike Racing (велозмагання МТБ, Шосе і т.д.) - ваше фото зі змагань передає соковиті моменти на трасі, або ж ваші емоції, крутий ракурс. (Стрибки, падіння, проїзди бруду, калюж, тех.елементів, колективні фото і т.д.)

2) Bike Adventure (вело туризм) *** - для нас були доступні лічені країни, і найголовніше це сприяло відкриттю нових місць в нашій прекрасній країні.

3) Bike Family (велосімя) - сімейні велопрогулянки

4) Bike Kids (велодеті) - діти з велосипедами, яскраві емоції, незграбні падіння, правильна велоекіпіровка.

5) Bike Packing (сучасна течія в велотуризмі) **** - ваші коні в повному екіпіруванні, хваліться!)

6) Bike Lady - тут і так все зрозуміло (рейтинг від 6 +)

 

Примітка: якщо не знаєте до якої категорії віднести своє фото, але вважаєте що воно варте уваги, шліть, ми розберемося))

 

Умови участі (обов'язкові до виконання):

1) Надіслати 1 фото  або по 1-му фото * на кожну категорію, на пошту shop.blackbike@gmail.com,

з обов'язковою поміткою «Фотоконкурс від BlackBike». У листі вказати дані **:

-ПІБ

-контактний номер

-Посилання на ваш профіль у соціальних мережах

-Опис фото де і коли зроблено.

-присилайме фото перейменовуйте в назву категорії

2) В коментарях до посту відзначити товариша з текстом: «Я беру участь, а ти?»

(Що б відзначити товариша в коментарі ставите значок - @, після якого ви вводите ваше ім'я / прізвище)

3) Зробити репост конкурсу

4) Підписатися на сторінку Black Bike в Facebook / instagram

5) Поставити «Подобається» сторінці Black Bike

6) Сторінка учасників під час судейського відбору повинна бути відкрита на момент підрахунку голосів.

7) У конкурсі примайють участь фото 2020-року

 

Умови проведення конкурсу *****:

1) Відбір фоторобіт для голосування буде проводитися з 21.12.2020 по 31.01.2021

2) Старт публікації фоторобіт відібраних на громадський огляд і голосування буде з 01.02.2021 по 10.02.2021. (В залежності від активності учасників, можливе продовження публікацій)

3) Роботи будуть розміщуватися паралельно в двох соцмережах Facebook і Instagram.

4)Переможці категорії визначаються сумарним підрахунком «лайків» у обох соцмережах, по закінченню періоду голосування і після відповідного слова «стоп конкурс».

5) Всі роботи перед публікацією проходять відбір суддівською колегією Black Bike.

 

Призи:

Ми придумували конкурс і також очікуємо ваші роботи з дуже великим натхненням. Хочеться розфарбувати сірі будні яскравими емоціями і соковитими моментами року 2020. А так же показати що велосипед це круто в усіх його проявах! Для нас такий конкур вперше в частині технічного проведення та відбору.

З огляду на те що ми поки не знаємо наскільки масовим буде участь, призи ми оголошуємо стартові. Але якщо ви нас замотивуєте кількістю і якістю фотографій - тримайтеся, призи поміняються на дуже круті!

І так,

1) Bike Racing - термомайка Accapi Ergoracing

2) Bike Adventure - стілець Pinguin Pocket Chair

3) Bike Family - Buff серії Coolnet і Marvel на кожного члена сім'ї (тато / мама / діти)

4) Bike Kids - дитячий шолом Poc Crane Pocito

5) Bike Packing - набір складаний посуду (миска + чашка) і набір столових приладів від Sea to Summit

6) Bike Lady - приз на стадії придумування))

Всім удачі!! І нехай прибуде з вами сила!)))

 

* -Якщо у вас просто купи крутих фото з вами, і ви не можете визначитися яку послати. На кожну категорію можете відправити до 2-3 фото, суддівська колегія сама відбере кращі.

** - надсилаючи фото з контактними даними ви автоматично даєте дозвіл на використання ваших фото та данних (розміщення на сторінці Black Bike Facebook / Inst / сайт Black Bike) в період проведення конкурсу, а так само використання ваших даних для зв'язку і для ідентифікації фото.

*** - для категорії вело туризм допускається надсилати кілька фото (2-3). Якщо ви надсилаєте просто гарне фото з велоподорожі, воно обов'язково повинно бути доповнено будь-яким фото вас з велосипедом з цієї подорожі (як доказ / підтвердження)

**** - допускається фото вашого велосипеда без вас для участі в конкурсі, але обов'язково надсилати фото вас з даними велосипедом (для підтвердження / докази)

***** - організатори залишають за собою повне право за будь-якою зміною умов конкурсу в зв'язку з будь-якими надзвичайно обставинами, аж до припинення або призупинення (якщо мала активність учасників, яке об'єднання чи зміна призових категорій). Також можлива зміна призу в категорії на інший відповідного номіналу, при відсутності в залишку призу озвучених раніше.