Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Байк для екстремальних видів спорту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Базу цих велосипедів складають гірські велосипеди. Але велосипеди для екстримальних дисциплін мають трохи інші потреби. Вони мають бути максимально надійними, навіть екстримально надійними. Технологічність та ергономіка у них теж на досить високому рівні, але надійність це номер один, бо ціна помилки в цій велосипедній дисципліні дуже і дуже велика. Практичність як показник взагалі позаду, адже все зроблено для отримання адреналіну, божевілля та задоволення!

В цьому підрозділі є велосипеди для даунхілу (це дуже швидко вниз) та фрірайду (це дуже швидко всюди), ендуро (це швидко і в верх і вниз) та трейлу (повільніше вниз, впевнено в гору), дьорту (на підготовленій трасі чи памптреці), стріту (трюкачити містом), 4Х (фокрос), BMX (трюкачити по лайту) та тріалу (трюкачити всюди). Трюкові самокати є також!

Як бачите — світ екстріму багатий на пропозиції, як реалізувати себе та свою спритність. Отже, якщо в вас проснулась жага до отримання адреналіну, якщо вас інспірують таки люди як Фабіо Вібмер та Денні МаКаскілл — давайте спробуємо подивитись чим ми можемо бути вам корисними у виборі надійного байка і захисту себе. Онлайн презентовано більшість моделей (наживо та під замовлення), які є в магазині Black Bike за адресою місто Дніпро, вулиця Олеся Гончара, 8, де вас завжди чекають!

Вгору