Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Виробник унікальних товарів для кемпінгу Biolite

BioLite - американський інноваційний бренд з міста Бруклін який з 2006 року спеціалізується на виготовленні товарів для туризму та відпочинку на природі, такі як мангали на дровах з можливістю акумулювати електрику і потім заряджати телефони або планшети, системи для приготування їжі які працюють на трісках дров з вбудованими акумуляторами добре себе зарекомендували в велопоходах і місцях з мінімальною рослинністю (можна готувати їжу використовуючи дрібні гілки або шишки), похідна посуд, зарядні пристрої для сучасних електронних девайсів, що носяться мобільні сонячні батареї, кемпінгові світильники на світлодіодних елементах, usb-ліхтарі та багато ще різних товарів які роблять відпочинок на природі комфортним і незабутнім.
Команда цього бренду BioLite - справжні професіонали, яким варто довірити своє безпеку і комфорт при використанні сучасних світлодіодних налобних ліхтарів, пальників працюють на будь-якому вигляді твердого палива, павер банків. Першим винаходом стала піч з низьким рівнем викидів вуглекислого газу, яка може впливати на збереження навколишнього середовище.

Винахід назвали BioLite CampStove, після чого вже в 2012 році почалося конвеєрне виробництво. Принципу екологічності без шкоди навколишньому середовищу, компанія дотримується і до цього дня і зробила його основною перевагою. Почуття відповідальності перед своїми покупцями, змушує BioLite створювати унікальні речі які, до того ж, вся продукція пристосована до роботи в будь-яких погодних умовах.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору