Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Виробник унікальних товарів для кемпінгу Biolite

Виробник унікальної продукція не має аналогів на світовому ринку. Пальники для приготування їжі (щепочніци) які працюють на дровах або будь-якому твердому паливі при цьому можлива зарядка електронних гаджетів, посуд (чайники і казанки) з вбудованими акумуляторами для накопичення енергії, грилі для кемпінгу з можливістю зарядки телефонів і планшетів. Замовивши і купивши продукцію Biolite в інтернет магазині Black Bike, Ви отримаєте швидку доставку на будинок в усі міста України: Київ, Харків, Вінниця, Одеса, Запоріжжя, Львів, Рівне, Миколаїв, Херсон, Суми, Черкаси, Чернігів, Хмельницький.

BioLite - американський інноваційний бренд з міста Бруклін, який з 2006 року спеціалізується на виготовленні товарів для туризму та відпочинку на природі. Це мангали на дровах з можливістю акумулювати електрику і потім заряджати телефони або планшети, системи для приготування їжі, які працюють на трісках дров, з вбудованими акумуляторами. Вони добре себе зарекомендували в велопоходах і місцях з мінімальною рослинністю (можна готувати їжу використовуючи дрібні гілки або шишки). Також компанія виготовляє похідний посуд, зарядні пристрої для сучасних електронних девайсів, що носяться, мобільні сонячні батареї, кемпінгові світильники на світлодіодних елементах, usb-ліхтарі та багато ще різних товарів, які роблять відпочинок на природі комфортним і незабутнім.
Команда бренду BioLite - справжні професіонали, яким варто довірити своє безпеку і комфорт при використанні сучасних світлодіодних налобних ліхтарів, пальників, що працюють на будь-якому різновиду твердого палива, павер банків. Першим винаходом стала піч з низьким рівнем викидів вуглекислого газу, яка сприяє збереженню навколишнього середовища.

Винахід назвали BioLite CampStove, після чого вже в 2012 році почалося конвеєрне виробництво. Принципу екологічності, без шкоди навколишньому середовищу, компанія дотримується і до цього дня, і зробила його своєю основною перевагою. Почуття відповідальності перед своїми покупцями змушує BioLite створювати унікальні речі, які, до того ж, пристосовані до роботи в будь-яких погодних умовах.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору