Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Accapi термобілизна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Термобілизна серії бренду Accapi X-Country, Accapi Ergoracing, Accapi Sinergy, Accapi Polar Bear. Штани й штани 3/4.
Чоловіче термобілизна купити Київ. Купити жіноча термобілизна Дніпро. Термобілизна для спорту. Термобілизна для лижників і сноубордистів.

  Історія бренду Accapi починається у 50-х роках 20-го сторіччя, із невеликої фабрики з виробництва шкарпеток.

  Родинне підприємство постійно розвивалося, знаходило нові ринки збуту та розширювало асортимент товарів. К 90-м рокам з’явились спеціалізовані товари для спортсменів.

  Прогресуючі технології та поява нових матеріалів дали поштовх для створення вдосконаленої екіпіровки для атлетів.

  У 2000-х роках відкрилось виробництво термобілизни для спорту, яка доволі швидко отримала успіх на ринку. За лінійкою звичайної термобілизни з’явились серії EQT та Health Power, які допомагають спортсменам краще переносити навантаження та відновлюватись після тренувань.

 Accapi значить технології, ергономіку, а також шарм. Дизайнери, які уважно стежать за міжнародними трендами у кольорі та стилі, зробили спорядження не тільки технологічним, але і привабливим, щоб задовільнити навіть самих вимогливих спортсменів.

 Фабріка Accapi споряджена найсучаснішим обладнанням для виробництва безшовного трикотажу, шкарпеток, обробки рукавичок та інших аксесуарів.

 На кожному етапі виробництва людина перевіряє та довершує роботу механізмів, тому що на Accapi впевнені, що лише людина є «ідеальною машиною», котрій можна довірити відповідальну задачу.

Наприкінці виробничого циклу Accapi піддає усі вироби гіпоалегенному пранню, пом’якшенню та бактеріостатичним обробкам.

Переглянути каталог Accapi.

Розгорнути
Вгору